+90 216 606 55 00

Hakkımızda

FATİH DURAK & PARTNERS HUKUK BÜROSU müvekkillerine geniş ve kapsamlı hukuki çözümler sunan lider bir hukuk bürosudur. Uzman ekibimiz, yüksek kalitede hukuki hizmetler sağlamak için bilgi birikimi, deneyim ve tutkuyla donatılmıştır. Müvekkillerimize karşı dürüstlük, adalet, şeffaflık, mükemmellik ve hukukun üstünlüğü prensipleri doğrultusunda çalışmaktayız.

Müvekkil odaklı bir yaklaşımla, hukuki ihtiyaçlarınızı anlamak için zaman ayırıyoruz. Bireysel ve kurumsal müvekkillerimize, karmaşık hukuki sorunlarla başa çıkmaları ve hedeflerine ulaşmaları için kapsamlı danışmanlık ve temsil hizmetleri sunuyoruz. Hukuki meselelerin karmaşıklığını anlayarak, sizin için en iyi stratejileri oluşturmak üzere çalışıyoruz.
FATİH DURAK & PARTNERS HUKUK BÜROSU yurtiçinde ve yurtdışında hukuk büroları ve önemli mesleki kuruluşlar ile çözüm ortaklığı yaparak, genç, dinamik, uzman kadrosuyla ve müvekkil odaklı çalışmaları ile ülkemizin önde gelen hukuk bürolarından biri olmuştur.

Vizyonumuz

Hukukun farklı alanlarında uzmanlaşmış genç ve dinamik kadrosu ve dünya dinamizmini yansıtan etkili müvekkil ağı ile FATİH DURAK & PARTNERS HUKUK BÜROSU olarak yapmış olduğumuz iş birliktelikleri ve çözüm ortaklarımız ile birlikte müvekkillerimiz için dürüstlük, adalet, şeffaflık ve mükemmellik ve hukukun üstünlüğü prensipleri doğrultusunda en efektif, kaliteli ve sonuç odaklı hukuki çözümler üretmeyi hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

FATİH DURAK & PARTNERS HUKUK BÜROSU müvekkillerine dünya standartlarının üstünde, kaliteli ve sonuç odaklı bir hukuki hizmet verebilmek adına kurulmuştur. Büromuz hem bireysel müvekkillere hem de kurumsal müvekkillere en kaliteli hukuki hizmeti sunmaktadır. Büromuz genç, dinamik ve uzman kadrosu ile hukukun birçok farklı alanlarında faaliyet göstermektedir.

E-Bülten
E-Bülten Aboneliği
Duyurular ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenime kayıt olun.