+90 216 606 55 00

Kariyer

FATİH DURAK & PARTNERS HUKUK BÜROSUNUN müvekkillerine hukuki hizmetler sunmada mükemmelliğe, dürüstlüğe ve sonuç odaklılığa olan bağlılığı, büromuz tarafından istihdam edilen avukatların kalitesiyle de kendini göstermektedir.

FATİH DURAK & PARTNERS HUKUK BÜROSUNUN geniş faaliyet alanları, akademik olarak çok yönlü ve geliştirici bir çalışma ortamı da sunmaktadır.

Meslektaşlarımıza ve meslektaş adayı olan yasal stajyer ve öğrenci stajyerlerine performansa dayalı bir çalışma ortamında gelişime açık ve dinamik bir ortam sunmaktan gurur duyuyoruz. Her zaman, dürüstlük, adalet, şeffaflık ve mükemmellik ve hukukun üstünlüğü prensipleri doğrultusunda en efektif, kaliteli ve sonuç odaklı hukuki çözümler üretmeyi kendine şiar edinen bir kadro ile çalışmayı arzularız.

Kendi yeteneklerinize güveniyorsanız, ekip çalışmasına, meslektaş dayanışmasına ve bireysel tarza önem veriyorsanız; kıdem seviyeniz ne olursa olsun başvurunuzu memnuniyetle karşılıyoruz. Ayrıca yaz stajyeri ve öğrenci stajyer pozisyonları için başvuruları da kabul ettiğimizi müstakbel meslektaşlarımıza bildiririz.

Güçlü bir akademik geçmiş, mükemmel seviyede yazılı İngilizce hakimiyeti ve akıcı İngilizce konuşma seviyesi bizler için önem arz etmektedir.

Başvurularda, mezun olunan üniversite ve mezuniyet yılı, lisans not ortalaması, yasal staj ve ruhsat tarihi, makale, bitirme ödevi/tez konuları, önceki iş deneyimleri, yabancı dil seviye/sertifika bilgileri aranır. Makale, tezler gibi akademik çalışma ve belgeler de isteğe bağlı olarak eklenebilir.

Başvurular sadece ofisimizin kurumsal e-posta hesabı olan info@fdpartners.av.tr adresinden kabul edilmektedir. Farklı kanallardan iletilen özgeçmişler değerlendirmeye alınamaz.

E-Bülten
E-Bülten Aboneliği
Duyurular ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenime kayıt olun.