+90 216 606 55 00

Vatandaşlık Avukatı Arıyorum!

Danışmanlık hizmeti verdiğimiz hukuk büromuza her gün birçok farklı konuda danışanlar gelerek sorunlarına çözüm aramaktadır. Gerek telefonla gerekse bizzat büromuza gelen herkese ihtiyacı olduğu husus hakkında detaylı bilgi vermekteyiz. Özellikle vatandaşlık avukatı arıyorum diye gelenlerin sayısının bir hayli fazla olduğunu söyleyebiliriz. Ülkemizde yaşayan veya herhangi bir şekilde bulunması, yaşaması gereken herkese danışmanlık hizmetleri sunarak yardımcı olmaktayız. Bu alanda yaygın olarak verdiğimiz hizmetlerin bir kısmını şöyle sıralayabiliriz:

• Vatandaşlık hakkı kazanılması,
• Vatandaşlıktan çıkma,
• Çoklu vatandaşlık uyuşmazlıklarının takibi,
• Çifte vatandaşlık uyuşmazlıklarının takibi,
• Vatandaşlık talebinin reddedilmesi sonrasında hukuki sürecin başlatılması,
• Yabancıların ikamet izin başvuruları ve takibi,
• Turkuaz kart, mavi kart gibi uygulamaların başvuruları ve takibi,
• Yabancıların ülkemizdeki taşınmazları ile ilgili hukuki işlemlerin takibi,
• Yabancıların gerçek ve tüzel kişilerle ilgili yaşadıkları hukuki süreçlerin takibi,
• Yabancıların aile, ticaret, miras hukuku gibi konularda yaşadıkları hukuki süreçlerin takibi,
• Tanıma ve tenfiz başvuruları ve takibi gibi konularda danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.Yukarıda bahsi geçen hususlar en çok karşılaştığımız durumlar olup vermekte olduğumuz hizmetler elbette bunlarla sınırlı olmamaktadır. Vatandaşlık hukuku kapsamında tüm durumlara yönelik uzman desteğimiz ile siz değerli danışanlarımıza aralıksız destek sunmaktayız. Gerekli bilgileri almak için telefonla veya mail yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ya da dilerseniz bizzat hukuk ofisimize gelerek yüz yüze konuşmayı tercih edebilirsiniz. Web sitemizin iletişim bölümü üzerinden bize ulaşarak, tüm sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Görüldüğü üzere vatandaşlık avukatı hizmetimiz kapsamında yabancı uyruklu kişilerin yasal haklarından kaynakları durumların başvurusu, takibi ve uyuşmazlık ve dava gibi konularda temsili olarak hizmet vermekteyiz. Son yıllarda çeşitli sebeplerle artan ülkemizdeki yabancı sayısını göz önünde bulundurduğumuzda bu konuda büyük bir ihtiyacın ortaya çıktığını görmekteyiz. Milyonları aşkın yabancının ülkemizde bulundukları sürede veya ayrılsalar dahi sahip oldukları haklarına dair durumlarda büyük artışlar yaşandığı görülmektedir. Biz de uzman kadromuzla bu alanda ortaya çıkan ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet vererek tüm hukuki süreçleri itinayla yürütmekteyiz.

Vatandaşlık hukuku kapsamında verdiğimiz hizmetlerin başında Türk vatandaşı olmak gelmektedir. Çeşitli sebeplerden ötürü birçok kimse Türk Vatandaşlığı almak için resmi yollara müracaat etmektedir. Fakat gerek dil sorunu gerekse ülkeye ve yasalara yabancı olmak gibi hususlar nedeniyle birçok sıkıntı yaşanabilmektedir. Tüm bu sorunlarla uğraşmamak ve başarılı bir şekilde işlemleri devam ettirerek nihayete erdirmek için mutlaka hukuki destek alınması önemlidir. Söz konusu ihtiyacınız için bizimle iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz. Hukukçularımızın tamamı vatandaşlık hukuku konusunda oldukça bilgili ve tecrübelidir. İhtiyacınız olan hukuki durumla ilgili sizlere destek sağlayarak en kısa zamanda haklarınızı almanıza yardımcı olmaktayız. Bireysel olarak yapılacak başvurularda ilgili yasalar ve yönetmeliklere uygun hareket etmek pek mümkün ve de gerçekçi olmayacaktır. Bu nedenle mutlaka hukuk büromuzdan uzman desteği almanız önerilmektedir. Uzman avukatlarımızla görüşme sağlamak için web sitemizdeki telefon numarası ve whatsapp hattı üzerinden hukuk büromuzla iletişime geçebilirsiniz.

Vatandaşlık avukatı arıyorum diyerek yola çıktığınızda önünüze ilk çıkan avukatla çalışmak çok sağlıklı olmayabilir. Bu konuda oldukça kapsamlı ve seçici bir araştırma yapmanız önemlidir. Çünkü vatandaşlık hukuku çok geniş bir kavramdır. Hem ülkemizin hem de uluslararası hukukun kurallarının kapsamında birçok önemli nokta olabilmektedir. Bu nedenle sektöre hâkim, alanında bilgili ve tecrübeli bir avukat desteği almak önemlidir. Bu noktada farkımızı koyarak uzun yıllardan bu yana başarılı sonuçlara imza atan oldukça bilgili ve tecrübeli bir ekip olarak hizmet vermekteyiz. Söz konusu vatandaşlık hukuku ile ilgili tüm iş ve işlemleriniz için bizimle gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Vatandaşlık avukatı talebiniz için şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

E-Bülten
E-Bülten Aboneliği
Duyurular ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenime kayıt olun.