+90 216 606 55 00

Vatandaşlık Hukuku Avukatı

Hukuk büromuzda vatandaşlık hukuku avukatı olarak sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ülkemizde Türk vatandaşları başta olmak üzere yabancı uyruklular ve çifte vatandaşlıkları bulunanlar için karşımıza çıkan tüm hukuki iş, olay, uyuşmazlık ve davalarda sizlere hukuki danışmanlık ve temsil hizmeti vermekteyiz. Vatandaşlarımız ve diğer vatandaşlık hakları olanlar arasında meydana gelebilecek olan tüm anlaşmazlıklar için danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermekteyiz. Bu alanda uzman avukatlarımız ve hukukçularımızla sizlere destek olarak süreçleri sağlıklı bir şekilde nihayete erdirmeye çabalamaktayız. Bu alanda hem uluslararası hukuka hem de ülkemizdeki hukuk sistemine hâkim olan uzman avukat kadromuzla siz değerli danışanlarımızın menfaatleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Bu konuda başınıza gelen durumla ilgili olarak bize danışarak yapılması gerekenleri detaylıca konuşabiliriz. Vatandaşlık Hukuku ile ilgili tüm sorunlarınız için web sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca "Vatandaşlık Avukatı" başlıklı makalemizi de inceleyebilrisiniz.

Vatandaşlık hukuku, oldukça kapsamlı ve teknik detaylardan oluşan bir hukuki disiplindir diyebiliriz. İlgili mevzuat dahilinde hareket ederek uzman yaklaşımı ile süreci yönetmek gerekmektedir. Bu nedenle hukuk büromuza danışarak bu konuda gereken teknik ve hukuki desteği talep edebilirsiniz. Profesyonel bir yaklaşımla tecrübeli avukatlarımız sizlere gereken desteği sağlayacaktır. En sağlıklı ve güvenilir çözümler için şimdi FD Partners Hukuk Bürosuna ulaşabilirsiniz.  


Vatandaşlık Hukuku Alanında Sunmuş Olduğumuz Hizmetler


Hukuk bürosu olarak vatandaşlık hukuku alanında sunmuş olduğumuz hizmetler ve bu alanda tarafımıza en sık gelen talepleri şöyle sıralayabiliriz:

- Vatandaşlık hakkı elde edebilmek için gerekli işlemlerin yapılması,
- Türk vatandaşlığından çıkarılması işlemlerinin yapılması,
- Çifte vatandaşlık konusunda yaşanan uyuşmazlıkların çözümü,
- Çoklu vatandaşlık konusunda yaşanan uyuşmazlıkların çözümü,
- Vatandaşlık talebinin reddedilmesi sonucunda dava sürecinin başlatılması ve takibi,
- Yabancı vatandaşların oturma ve çalışma izinlerinin alınması, süresi dolanların uzatılması konusunda hukuki destek,
- Yabancıların gerçek veya tüzel kişilik olarak ülkemizde gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlemlerinde sözleşme hazırlanması,
- Yabancıların aile, miras ve ceza hukuku gibi konularda davalarının takibi.

Kısacası ülkemizde yaşayan, çalışan, oturan veya herhangi bir şekilde Türk vatandaşlarımızla aralarında herhangi bir hukuki olay cereyan eden yabancılar, çifte ve çoklu vatandaşlar için vatandaşlık hukuku bürosu olarak uzman desteği vermekteyiz. Gerekli bilgi ve desteği almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Yaşadığınız durumla ilgili olarak uluslararası hukuktan kaynaklanan haklarınızı gözeterek ülkemizdeki hukuk kuralları çerçevesinde sizlere destek olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Vatandaşlık hukuku konusunda çalışarak kendilerini en iyi şekilde yetiştiren bilgili ve tecrübeli avukatlarımız ile sizlere hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Her geçen gün artan insan nüfusu ve küreselleşen dünya yaşantısı vatandaşlık hukuku alanında birçok durumun yaşanmasına neden olmaktadır. Bu noktada ortaya çıkan ihtiyaçları karşılamak ve oluşan uyuşmazlıkları çözüme kavuşturabilmek için sizlere destek olmaktayız. Oldukça geniş ve derinlemesine bir alan olan vatandaşlık hukuku ile ilgili dilediğiniz zaman web sitemizde yer alan telefon numarası ve whatsapp hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Vatandaşlık hukuku avukatı ihtiyacınız olduğunda hiç tereddüt etmeden doğrudan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz ön bilgi talep ederek kafanızdaki soru işaretlerini giderebilir veya doğrudan hukuk büromuza gelerek görüşme talebinde bulunabilirsiniz. Günümüzde her an her şeyin başımıza gelebileceği bilinci ve gerçeği ile hareket ederek ortaya çıkabilecek durumları hukuk kuralları çerçevesinde çözmek için daima sizlere destek olmaktayız. Hızla gelişen ve değişen dünya genelinde tüm gelişmelere daima açık ve hazırlıklı olmaktayız. Bu noktalarda karşılaşılan uyuşmazlıkları ve diğer hukuki süreçleri uzman kadromuz ve profesyonel hukukçularımızla hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde en uygun maliyetlerle karşılayabilmek için FD Partners Hukuk Bürosu ile iletişim kurabilirsiniz.  

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

E-Bülten
E-Bülten Aboneliği
Duyurular ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenime kayıt olun.