+90 216 606 55 00

Türk Göçmenlik Avukatı İstanbul

Ülkemizde yer alan veya bulunmak için başvuru yapmayı düşünen yabancıları bekleyen birtakım prosedürler ve hazırlanması gereken evraklar bulunmaktadır. Bunların hazırlanmasından tutun, ilgili yerlere ulaştırılmasına kadar bir dizi iş ve işlemler söz konusudur. Tüm bunlar hukuki süreçler olup alanında uzman kişiler tarafından yürütülmesi önemlidir. Aksi halde yapılacak bir yanlışlık veya eksik hazırlanan bir evrak ilgili sürecin başarısız olmasına neden olacaktır. Bu da beraberinde hak kaybı ve mağduriyet gibi olumsuzlukları getirecektir. Oldukça hassas ve yasal süreçler olan bu durum karşısında sorun yaşamamak adına firmamıza başvurabilirsiniz. Firmamız Türk göçmenlik avukatı İstanbul ve civarı başta olmak üzere bu konuda profesyonel destek sunmaktadır. Göçmenlik hukuku alanında uzman göçmenlik avukatlarımızla siz değerli danışanlarımıza destek olmaktayız. Tüm hukuki iş ve işlemleriniz için web sitemizin iletişim bölümünden bizimle irtibata geçerek gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz. Ayrıca “Yabancılar ve Göç Avukatı” başlıklı makalemizi inceleyerek detaylı bilgi elde edebilirsiniz.
Göçmenlik Hukuku Avukatı


Yakın geçmişimize kadar birçok yabancı ülkeye göç veren konumunda bir ülke iken günümüz koşullarında artık göç alan bir ülke konumunda bulunmaktayız. Her geçen gün artan göç ile birlikte ülkemizdeki yabancıların sayısı da hızla artmaktadır. Savaş, siyaset, ekonomi, iş gücü gibi durumlar karşısında hızla artmakta olan bir göçmen nüfusu söz konusu olmaktadır. İnsan yaşantısının olduğu yerlerde hele ki toplumsal birtakım hususların yaşanması muhtemel yerlerde mutlaka hukuksal bazı düzenlemelerin ve de olayların olması mutlaktır. Bu noktada ortaya çıkan ihtiyaçları karşılamak ve yaşanacak sorunları hukuksal çerçevede çözmek için doğrudan bizimle çalışabilirsiniz. Firmamıza başvurarak yabancılar ve göçmen hukuku konusunda teknik destek ve bilgi talep edebilirsiniz. Ekiplerimiz istekleriniz ve talepleriniz doğrultusunda sizlere gereken desteği büyük bir özveriyle verecektir. Avukatlarımızın tamamı Türk olup, göçmenlik hukukunda sizlere uzman desteği sunacaktır. Web sitemizde yer alan telefon numarası ve whatsapp hattı üzerinden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Yabancılar Hukuku Avukatlık Hizmeti


Ülkemizde yaşayan veya herhangi bir hukuki durum karşısında muhatap olan kişiler yabancılar hukuku kapsamında değerlendirilmektedir. Bizler bu konuda Göç avukatı İstanbul ve civarı için gereken hukuki desteği sağlamaktayız. Hukuk büromuzda göçmenlik avukatı olarak birçok hukukçu bulunmaktadır. Her birisi bu alanda mahir kişiler olup sizlere aşağıdaki konularda uzman desteği sunmaktadır.

• Ülkemizde ikamet izni başvurusu ve takibi,
• Ülkemizde çalışma izni başvurusu ve takibi,
• Mavi kart ve turkuaz kart başvurusu ve takibi,
• Çoklu vatandaşlık başvurusu ve takibi,
• Vatandaşlıktan çıkma isteği başvurusu ve takibi
• Vatandaşlık başvurusu reddine itiraz davası ve takibi,
• Tahdit kodu kaldırma başvurusu ve takibi,
• Tanıma ve tenfiz başvurusu ve takibi,
• Yabancıların aile, miras ve ticaret gibi hukuki konulardaki davaları ve takibi.

Hukuk büromuzun hizmet kapsamında yer alan Türk göçmenlik avukatı İstanbul merkezli olmak üzere tüm ülkemiz genelinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız yukarıda bahsi geçen hususlar ağırlıklı olmak üzere göçmenlik hukuku kapsamında tüm konularda hizmet vermektedir. Alanında uzman göçmenlik avukatı hukukçularımız profesyonel bir yaklaşım ve anlayışla hizmet vermektedir. Bu konuda detaylı bilgi almak için eposta, telefonla arama veya doğrudan firmamıza gelerek yüz yüze görüşme yollarını kullanabilirsiniz.

FD Partners Hukuk Bürosu
, vatandaşlık hukuku konusunda uzman göçmenlik avukatları ile donanımlı bir şekilde hizmet vermektedir. Yabancıların ülkemizde bulundukları süre içerisinde sahip oldukları haklar ve hukuki başvurularını özenle yaparak takibini gerçekleştirmekteyiz. Onların kendi hukuki süreçlerinin yanı sıra kendi vatandaşlarımızla olan hukuki iş ve işlemlerinde de gereken danışmanlık hizmetlerini büyük bir özveriyle gerçekleştirmekteyiz. Hatta ülkemizde yaşamıyor olsalar dahi yaşanan hukuki süreçlerde isimleri geçmeleri halinde gereken danışmanlık hizmetlerini vermekteyiz. Tüm yasal başvuruları, davaları ve süreçlerini yakından takip ederek başarılı bir şekilde tamamlama gayretinde hareket etmekteyiz. Firmamıza gelerek başvuru yapmanız tüm bunlar için yeterli olacaktır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

E-Bülten
E-Bülten Aboneliği
Duyurular ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenime kayıt olun.