+90 216 606 55 00

Ticaret Hukuku Danışmanlığı

Ticaret hukuku danışmanlığı konusunda büromuz, konusunda uzman avukat ve danışman kadrosuyla ticaret hukuku alanında geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Kıymetli Evrak Hukuku, Anonim ve Limited Şirketler, Şirket Kuruluşları, Tasfiyeleri, Ortaklık Anlaşmaları, Genel Kurul ve Yönetim Kurulu Kararları gibi birçok kritik konuda sağladığı hukuki danışmanlık ile sektörde öncü konumundadır. Web sitemizin iletişim bölümü üzerinden bize ulaşarak Şirketler ve Ticaret Hukuku ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hukuk büromuz, hukuki ve ticari sözleşmelerin akdedilmesi, fesih, sözleşmeden dönme gibi süreçlerde uzmanlaşmıştır. Türkçe'den yabancı dile ve bunun yanında yabancı dilden Türkçe'ye çeviri hizmetleri, deneyimli avukat kadrosu tarafından titizlikle gerçekleştirilir. Sözleşmelerin yorumlanması ve hukuki süreçlerdeki detayların ele alınması konusunda müşterilere eksiksiz bir destek sunulmaktadır. Şirketlere sunulan hukuki danışmanlık hizmetleri hakkında “Şirketlere Hukuki Danışmanlık” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Lider hukuk büromuz, büyük ve bunun yanında orta ölçekli birçok şirketin hukuki müşavirliğini üstlenerek, ticaret hukukuyla ilgili geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Saygın şirketlerin hukuki ihtiyaçlarına etkin ve hızlı çözümler üretebilen bir avukat ve danışman kadrosuna sahiptir. Şirket avukatı ve üstlendiği rol hakkında detaylı bilgi için “Şirket Avukatı” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.


Uyuşmazlık Yönetimi Konusunda Danışmanlık


Öte yandan da hukuk büromuz, taraflar arasında çıkabilecek ticari uyuşmazlıkların etkin ve profesyonel yönetimini üstlenir. Hukuki destek, ihtilafların dava aşamasına gelmeden önce önlenmesi ve çözüme kavuşturulması sürecinde sürekli olarak sağlanır.

Firmamız Tarafından Verilen Hukuki Destek Alanları;
• Taraflar Arasındaki Olan Ticari Uyuşmazlıkların Takibi ve Çözümü
• Şirket Kuruluşu ve Tüm İşlemleri
• Şirketlerin Birleşmesi Ya Da Devir İşlemleri
• Şirket İnfisah ve Bununla Birlikte Tasfiye İşlemleri
• Şirket Genel Kurulları ve Sermaye Yapılandırmaları
• Şirketinize Ait Olan Ticari Sözleşmelerin Hazırlanması ve Değerlendirilmesi

Ticaret hukuku danışmanlığı büromuz, müşterilerine güvenilir, etkili ve özgün hukuki çözümler sunarak ticaret hukuku alanında öne çıkmaktadır. Web sayfamızın iletişim bölümü üzerinden uzman avukatlarımıza ulaşarak, Şirketler ve Ticaret Hukuku ile ilgili tüm konularda destek alabilirsiniz.


Hukuk Danışmanlığı Ve Profesyonel Çözümler


Hukuk Danışmanlığı, bireylerin karşılaştığı hukuki sorunlarda veya maruz kaldıkları hukuk ihlallerinde, uzman, tecrübeli, liyakat sahibi ve pratik bilgiye sahip bir avukatın sunduğu hizmetlerin bütününü içermektedir. Bu önemli olan hizmet, olayın detaylı bir şekilde çözümlenmesini, tespit ve teşhisini, olası sonuçları ve alternatif çözümleri içerirken, alınması gereken önlemler konusunda doğru bilgilerle bireylere rehberlik etmeyi amaçlar. 1136 sayılı Avukatlık Kanunu çerçevesinde düzenlenen Hukuk Danışmanlığı, yazılı veya sözlü olarak sunulabilir. Yazılı danışmanlık, meseleleri daha geniş bir perspektiften inceleme ve değerlendirme imkanı tanırken, sözlü danışmanlık daha hızlı bir çözüm süreci sunar. Şirketler ve Ticaret Hukuku alanında tüm sorularınız için web sitemizde yer alan telefon numarası ve whatsapp hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bizler alanında gerçekten de uzmanlaşmış bir ekip olarak, ticari şirketlere sadece hukuki danışmanlık sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda ticaret hukuku konularında düzenlediğimiz eğitimlerle şirketlerin bilgi düzeylerini arttırmayı hedefliyoruz. Alanında deneyimli avukatlarımız, müvekkillerimize en iyi hukuki çözümleri sunmak ve gelecekte olası sorunlara karşı önceden önlem alınmasını sağlamak için titizlikle çalışmaktadır.

Hukuk Danışmanlığı Kapsamında Sizlere Sunulan Bazı Hizmetler İse;
• Bütün Hukuki Sorunların Çözümü ve Teşhisi
• Muhtemel Olan Sonuçların ve Alternatif Çözümlerin Değerlendirilmesi
• Hukuki Olan Bütün İşlemlerin Yürütülmesi ve Takibi
• Sözlü Ya Da Yazılı Hukuki Danışmanlık Hizmetleri

Güvenilir, son derece etkili ve özgün çözümlerle, müvekkillerimize hukuki konularda destek sağlıyoruz. Hukuk Danışmanlığı alanındaki profesyonel yaklaşımımız, müşteri memnuniyetini ve sorunsuz bir hukuki süreci hedeflemektedir. Dolayısı ile hukuk büromuzdan bu anlamda destek alabilir, çok daha kapsamlı olan bilgilere de ulaşabilirsiniz. Tüm avukatlarımız her zaman hizmetinizde olmaya devam edecektir.
 

 

 

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılar

E-Bülten
E-Bülten Aboneliği
Duyurular ve yeniliklerden haberdar olmak için e-bültenime kayıt olun.